Invertor Fronius TransPocket 150 + kabely

Svařovací zdroj TransPocket 150 představuje špičku mezi novou generací invertorů. Jedná se o to nejlepší, co můžete na trhu najít. Když hledáte svářečku, která je výkonná, spolehlivá a představuje absolutní špičku ve svém oboru, TransPocket 150 je tou pravou volbou. Tento stroj je zárukou vysokého výkonu a kvality, což oceníte jak při profesionálním využití ve výrobě, montážích, kovovýrobě či údržbě, tak i při práci ve vaší domácí dílně. Zkrátka, když říkáme KVALITA, myslíme TransPocket 150. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 40.7521.0000A
21 934 Kč 18 127 Kč bez DPH
Invertor Fronius TransPocket 150 + kabely
Invertor Fronius TransPocket 150 + kabely
Tip Kabel/y zdarma

Invertorová svářečka Fronius TransPocket 150 + kabely 3 metry délky

Svařovací zdroj Fronius TransPocket 150 představuje špičku mezi novou generací invertorů. Jedná se o to nejlepší, co můžete na trhu najít. Když hledáte svářečku, která je výkonná, spolehlivá a představuje absolutní špičku ve svém oboru, TransPocket 150 je tou pravou volbou. Tento stroj je zárukou vysokého výkonu a kvality, což oceníte jak při profesionálním využití ve výrobě, montážích, kovovýrobě či údržbě, tak i při práci ve vaší domácí dílně. Zkrátka, když říkáme KVALITA, myslíme TransPocket 150.

 

Představte si svět, kde svařování není jen řemeslo, ale umění. Svět, kde každý svar je tak dokonalý, jako by byl stvořen samotnými bohy. V tomto světě existuje jedno jméno, které stojí nad všemi ostatními - Fronius TransPocket. Nejenže se jedná o nejnovější generaci invertorových svařovacích zdrojů, ale je to také synonymum pro nejvyšší kvalitu, výkon a spolehlivost. Představujeme vám stroj, který je určen nejen pro profesionály ve výrobě, montážích a kovovýrobě, ale i pro ty, kdo chtějí dosáhnout mistrovství ve své domácí dílně.
 
Fronius TransPocket 150 přináší nejen nepřekonatelnou kvalitu svařování díky své inovativní technologii, ale je také neuvěřitelně malý, lehký a přenosný. Přestože se může zdát malý, jeho výkon a funkce jsou obrovské. Od funkce HotStart, přes SoftStart až po Anti-Stick, TransPocket 150 je navržen tak, aby usnadnil každou fázi svařovacího procesu. Jeho robustní konstrukce a voděodolný design zajišťují, že tento stroj vydrží i v těch nejnáročnějších podmínkách.
 
Ale to není vše. Fronius TransPocket 150 je vybaven technologií Power Factor Correction (PFC), která umožňuje použití s extrémně dlouhým síťovým vedením až 100 m nebo s elektrocentrálou, což vám dává nevídanou flexibilitu. Navíc, s redukovaným zkratovým proudem a funkcemi jako je Time ShutDown a Fuse, je tento stroj nejen výkonný, ale i maximálně energeticky efektivní. A nezapomeňte, že s tříletou zárukou je investice do TransPocket 150 investicí, která se vyplatí na dlouhá léta.
 
Už si nemusíte představovat svět, kde svařování dosahuje dokonalosti - s Fronius TransPocket 150 se tento svět stává vaší realitou. Nečekejte, připojte se k řadě spokojených uživatelů, kteří již objevili neomezené možnosti, které tento revoluční svařovací zdroj nabízí. Objednejte si svůj Fronius TransPocket 150 ještě dnes. Buďte připraveni změnit svůj svařovací svět navždy!
 
 
Svařovací proud / dovolené zatížení [10min/40°C] 150 A / 35%
Svařovací proud / dovolené zatížení [10min/40°C] 110 A / 60%
Svařovací proud / dovolené zatížení [10min/40°C] 90 A / 100%
Rozsah pracovního napětí 20,4 V - 26,0V
Napětí naprázdno 96 V
Síťová frekvence 50-60Hz
Síťové napětí 230V
Síťové jištění 16A
Rozměr / šířka 130 mm
Rozměr / délka 365 mm
Váha / hmotnost 6,5 kg
Krytí IP23

 

Balení svářečky Fronius obsahuje

 

Záruka: 3 roky !! při registraci stroje na webu výrobce Fronius.

 
Kategorie: Svářečky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.5 kg

Video prezentace nastavení svářečky invertorové Fronius Transpocket 150

Video prezentace svářečky invertorové Fronius Transpocket 150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fronius je opravdu skvělý ve sváření, lepší firma v tomto oboru nenajdete!

Firma Fronius začala svou činnost v roce 1945. Tehdy nabíjet autobaterie nebylo běžné, ale zakladatel Günter Fronius se s tím nechtěl smířit. Začal opravovat elektrické přístroje a vytvořil svůj první nabíjecí přístroj, který využíval technologii s frekvencí 50Hz. Firma měla své první sídlo v bývalé vojenské budově v Rankleitenu u Pettenbachu, kde Günter Fronius žil se svou rodinou a měl malou dílnu. S prvním zaměstnancem Andreasem Schinkerem položil základy firmy, která se stala globálním podnikem.

V roce 1950 firma začala vyrábět svařovací transformátory a postupně se rozrostla v úspěšný podnik. V 80. letech převzali vedení děti zakladatele, Brigitte Strauß a Klaus Fronius, a rozhodli se zaměřit na rozšiřování firmy do zahraničí a později i na využití sluneční energie. Dnes má Fronius tři hlavní oblasti: svařování, solární energie a nabíjení.

Pod vedením Brigitte Strauß a Klause Fronius se firma rozšířila do 28 zemí a má prodejní partnery ve více než 60 zemích, kde je známá jako inovativní a technologicky přední firma. Od roku 2011 vede společnost vnučka zakladatele, Elisabeth Engelbrechtsmüller-Strauß, ale cíl firmy zůstává stejný: tvořit budoucnost prostřednictvím inovací, kvality a skvělých služeb.